KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407471
nr 1540 7471
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Religiöst motiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x20 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:06:25
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr